באנו להנעים לכם את האווירה!

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  מערכת מיזוג vrf

  אחת המטרות שלנו בחברת קדמת המיזוג בע"מ היא לייעץ ללקוחות שלנו על מערכת מיזוג האוויר שהכי מתאימה להם, כדי שיוכלו לקבל את ההחלטות הטובות ביותר. מערכות מיזוג vrf זמינות בטכנולוגיה מתקדמת, והמומחים שלנו מציעים שירותי תכנון והתקנה של המערכת בביתכם או בבית העסק שלכם.

   

  מהי מערכת מיזוג vrf?

  מערכת מיזוג vrf מבוססת על טכנולוגיה מתוחכמת מאוד שפועלת על מדחסים שמאפשרים להוריד את צריכת החשמל בעומסי קירור או חימום חלקיים. מערכת זו מתאימה להתקנה במיוחד בפרויקטים גדולים, שעתידים להתפתח ולגדול יותר.

   

  מאפייני מערכת VRF

  מערכת מיזוג vrf טיפוסית מורכבת מיחידה חיצונית (הכוללת מדחס אחד או כמה מדחסים), מספר יחידות פנימיות, וצנרת קירור העוברת מהחוץ לפנים, תוך שימוש בחיבורי מפיצי נחושת בצינורות. חיווט תקשורת כולל כבל ושני חוטי שרשור מהחוץ לכל הבית, ליצירת רשת לולאה סגורה פנימית. זהו חלק חיוני בכל התקנת VRF.

  באשר לבקרה, כל חדר פנימי נשלט על ידי לוח בקרה קווי משלו, בעוד שישנן כמה אפשרויות לשלטים אלחוטיים (IR) ובקרים מרכזיים, המאפשרים שליטה על כל הבית ממקום אחד.

   

  איך עובדת מערכת VRF?

  מערכת מיזוג vrf מבוססת על עיקרון פעולה של טכנולוגיה חכמה שיודעת לזהות את הטמפרטורות הרצויות בכל חדר, ולאזן בין הטמפרטורות החיצוניות לפנימיות, בגישה מתקדמת שמאפשרת חיסכון משמעותי בחשמל בהפעלת המערכת.

  במקרה של אספקת חשמל מוגבלת, מערכת מיזוג vrf זמינה להתקנה והפעלה עם אפשרות חיבור למנוע גז, אשר מגיע עם כמה יתרונות נוספים כמו ייצור מים חמים, ייצור חשמל והמשך אספקת חימום עד לחיבור מחדש לחשמל.

   

  כמה מסקנות לסיום

  מאז שהתחלנו את פעילות חברת קדמת המיזוג בע"מ, לפני 15 שנים, ביצענו מאות התקנות של מערכות מיזוג אוויר במגוון סוגים, גדלים ודגמים בבתי עסק ובבתים פרטיים. הלקוחות שלנו נהנים היום ממזגנים שעובדים ביעילות גבוהה עם בקרת נוחות מדויקת של מערכות מיזוג אוויר שפועלות בטכנולוגיה גבוהה.

  מבנים מסחריים בכל הארץ מסתמכים על מיזוג אוויר בטכנולוגיית מערכת מיזוג vrf, שהופכת בהדרגה לגל העתיד של מיזוג האוויר למגורים ולמסחר.

   

  מיזוג vrf

   

  מיזוג vrf

  מערכות זרימת קירור משתנה, או מיזוג vrf, מחממות ומקררות במקביל חלקים שונים בבניין. מערכות אלו יעילות מאוד מכיוון שהן יכולות לקחת חום פסולת שנלכד בחלק אחד של הבניין (למשל, חדר שרתים, או פני הבניין החשופים לשמש) ולהעביר אותו לחללים הדורשים חום.

  חברת קדמת המיזוג בע"מ, מומחית בתחום הנדסת מיזוג אוויר, מתכננת ומתקינה מערכות מיזוג אוויר חכמות ומתקדמות לבתי עסקים ובתים פרטיים ברחבי הארץ, והמומחים שלנו ישמחו לייעץ לכם וללוות אתכם בבחירת המערכת המתאימה לצרכי מיזוג האוויר שלכם.

   

  מאפייני מיזוג vrf

  מיזוג vrf מבוסס על מערכת מיזוג אוויר שמסתמכת על רשת הפצה שונה מזו הקיימת ברוב המבנים. מערכות זרימת קירור משתנה מותקנות לרוב בבניינים חדשים או כחלק מפרויקטים גדולים של שיפוץ.

  מערכות מיזוג אוויר רגילות מבוססות על פיצול יחידה פנימית וחיצונית אחת המחוברות באמצעות שני צינורות נחושת. הצינורות מופעלים על ידי מדחס במהירות קבועה כדי להזרים נוזל קירור. מערכות מיזוג vrf מורכבות מקופסת איזון כדי לשלוט בקירור החימום והקירור עבור כל יחידה פנימית.

   

  ההבדל בין מערכות מיזוג אוויר VRF לבין מערכות אחרות

  התפיסה הבסיסית המפרידה בין מערכות מיזוג vrf לבין מערכות אחרות היא היכולת לשנות את נפח הקירור באמצעות שימוש במדחסים המונעים על ידי אינוורטר ויחידות חיצוניות בודדות המצוידות בשסתום מווסת זרימה. שינוי הזרימה בתוך מערכת מאפשר לחבר מספר חדרים פנימיים למערכת אחת גדולה.

   

  בשורה התחתונה, עכשיו הזמן ליהנות ממיזוג אוויר בטכנולוגיה שחיכיתם לה הרבה זמן

  אפשרויות מיזוג vrf כוללות יחידות חשופות צמודות על הקיר, צמודות לרצפה ויחידות חשופות. חברת קדמת המיזוג בע"מ מציגה מערכות מיזוג אוויר שמבוססות על טכנולוגיית VRF חדשה שמאפשרת לכם ליהנות מרמות קירור או חימום בחדרים שונים בבית, בלי להתווכח על הטמפרטורות.

  המומחים שלנו מיומנים בהתקנת מערכות מיזוג אוויר עם ותק של 15 שנים בתחום, ואנחנו עוקבים אחר טכנולוגיית ה-VFR כדי לייעץ ללקוחותינו על הדגמים החדשים שיתאימו היטב לצרכי מיזוג האוויר שלהם. אם אתם מחפשים מערכת מיזוג אוויר חדשה, יעילה וחסכונית, זה הזמן לבקר אותנו כדי לקבל הצעה למערכת משתלמת ומשוכללת.

  באנו להנעים לכם את האווירה!

  מעוניינים בתכנון מערכת מיזוג מתקדמת?