Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

באנו להנעים לכם את האווירה!

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  מיצובישי VRF

  לכל אחד יש הגדרה משלו לנוחות, מה שהופך את מערכות מיצובישי VRF לפתרון המושלם עבור מגורים רב-משפחתיים. הדיירים יכולים להתאים בקלות את התנאים במרחב המחיה שלהם, בעוד שמערכות מסוימות יכולות אפילו לספק קירור וחימום למספר אזורים בו-זמנית. כך שהדיירים ייהנו מנוחות מדויקת ומיעילות תפקוד נוספת של עד 40%.

  חברת קדמת המיזוג בע"מ מתמחה בתחום הנדסת מיזוג האוויר, ומבצעת תכנון והתקנה של מערכות מיזוג חכמות ומתקדמות לבתים פרטיים ולמתחמים עסקיים, עם הנוחות המשודרגת של מיצובישי VRF שמאפשרת את התאמת פעולת המזגן לטמפרטורה המדויקת בכל חדר או אזור.

  יתרונות התקנת מיצובישי VRF במונחים של חסכון במקום

  המקום הזמין להתקנת מערכת מיזוג אוויר מיצובישי VRF הוא שיקול משמעותי. מסיבה זו, עיצוב המערכת המודולרית מבטל את הצורך בחדרים מכאניים וציוד מגושם על הגג. היחידות הפנימיות והחיצוניות הקומפקטיות מושלמות גם לחללים צרים וקטנים.

  בהשוואה דגמים גדולים של מערכות מיזוג אוויר שמבוססות על תעלות, קווי הקירור במערכות מיצובישי VRF חוסכים הרבה מקום יקר. בנוסף, היחידות התלויות על הקיר והרצפה אינן דורשות שטח תקרה כלל, כך שהדיירים יכולים ליהנות ממרחב מחיה נוסף.

  הקצאת אנרגיה

  מערכות מיזוג אוויר בטכנולוגיית מיצובישי VRF חכמה ומתקדמת. המערכת פועלת על אנרגיה מינימלית מוחלטת שדרושה להשגת רמות נוחות שונים בחדרים שונים, תוך התאמה לתנאי עומס חלקי, המתרחשים רוב הזמן.

  בנוסף, רבות מהמערכות פועלות על טכנולוגיית חישה מודרנית שיכולה אפילו לחמם ולקרר בו זמנית, כך שהחיסכון באנרגיה יכול להצטבר לשנים הבאות.

  תחזוקה קלה

  מההתחלה ועד הסוף, מערכות מיצובישי VRF דו-צינוריות קלות לתכנון, תחזוקה ושימוש בבנייה חדשה או בהוספה למערכות קיימות.

  חוץ מזה, תחזוקה שוטפת מבוססת פשוט על החלפת מסנן יחידה פנימית וניקוי סליל מעבה יחידה חיצונית.

  זה הזמן להזמין את הדגם המתאים לכם ממערכות מיזוג האוויר VRF של לפרויקט הבניה או השיפוץ הביתי שלכם

  מיצובישי אלקטריק מספקת דרך טובה יותר לחמם ולקרר כל חלל ביתי או מסחרי, בכל בניין ובכל מקום.

  חברת קדמת המיזוג בע"מ מבצעת התקנות של מערכות מיצובישי VRF ומערכות מיזוג מתקדמות חדשות מסוגים שונים, ונשמח לסייע לכם עם ייעוץ והתקנת המערכת שמתאימה לחלל הביתי או העסקי שלכם.

   

  מזגן vrf מיצובישי

  מזגן vrf מיצובישי

  מזגן vrf מיצובישי הושק על ידי חברת מיצובישי אלקטריק כחלק מסדרת מזגנים חדשה. המערכת כוללת מחליף חום מיקרו-ערוצי מאלומיניום צינור שטוח, אשר מתואר על ידי הנהלת החברה כ"ראשון בעולם", והצהרה על שינוי צעד מרכזי במתן העברת חום יעילה. המזגן החדש מוגן בציפוי אבץ מיוחד, ומחליף החום מאלומיניום הוא אידיאלי לאקלים המאופיין בשינויים שאינם צפויים בישראל.

  חברת קדמת המיזוג בע"מ, ממליצה ללקוחותיה על מזגן vrf מיצובישי החדש, ומבצעת התקנות בבתי עסק ובבתים פרטיים, עם מומחיות של חברת הנדסת מיזוג אוויר שמתמחה בהתקנת מערכות מיזוג חדשות, מתקדמות וחכמות.

  חידושי מזגן vrf מיצובישי

  מזגן vrf מיצובישי מתוכנן לתפקוד ביעילות שמבוססת על התאמת הטמפרטורות בחדרים שונים, בפעולה אחת. בנוסף לשימוש באלומיניום, המזגן החדש כולל בקרת טמפרטורת אידוי מוגברת ואוטומטית לבחירה, עיצוב אופטימלי של מעגל ורכיבי הקירור, ויכולת לספק חום בחדר אחד, במקביל להזרמת קירור בחדר אחר.

  השימוש באלומיניום הצריך תכנון מחדש מלא של חלוקת נוזל הקירור וחילופי חום, אשר יחד עם מספר שינויים עיצוביים חדשניים אחרים מבטיח ביצועים מיטביים ביישומים אמיתיים עם כל התקנת מזגן vrf מיצובישי בישראל. ביחד, השיפורים מציעים עד 27% חיסכון שנתי באנרגיה בהשוואה למערכות מיזוג האוויר המקבילות הקודמות.

  הראשון בעולם מסוגו

  בהנהלת מיצובישי אלקטריק מסבירים שהשימוש "הראשון בעולם" במחליף חום אלומיניום מיקרו-ערוצי של צינור שטוח במערכת החדשה של מזגן vrf מיצובישי, מספק יעילות רבה יותר, במקביל לאספקת 26% יותר מגע עם נוזל הקירור ושלושים אחוזים יותר צנרת לכל אזור הפעלה.

  יחד עם זאת, הוא מפחית הן את המשקל והן את הנזק לאיכות הסביבה, ומציע עשרה אחוזים פחות נפח נוזל קירור במערכת בהשוואה לדגמים קודמים.

  זה הזמן ליהנות מרמת נוחות משודרגת

  בהנהלת מיצובישי מסבירים ששני ההיבטים החשובים ביותר שמגיעים עם מזגן vrf מיצובישי החדש הם אפשרות לחמם ולקרר בו זמנית אזורים שונים באותו מבנה, עם רמות נוחות משופרות.

  לחברת קדמת המיזוג בע"מ יש ותק של 15 שנים בהתקנת מערכות מיזוג אוויר מתקדמות, והמומחים שלנו ישמחו להתקין לכם את המזגן החדש, שייקח אתכם לרמת נוחות שלא הכרתם, במשך כל השנה.

  באנו להנעים לכם את האווירה!

  מעוניינים בתכנון מערכת מיזוג מתקדמת?   מזגן מיצובישי vrf

   מזגן מיצובישי vrf הושק על ידי חברת מיצובישי אלקטריק כסוג חדש של מערכת מיזוג אוויר בזרימת קירור משתנה (VRF). היצרנית מאמינה שהדגם החדש יתמוך בדרישות המורכבות של מיזוג אוויר בשטחים רחבים בבניינים, ויציע יעילות אנרגטית משופרת.

   הדגם החדש זמין להתקנה מקצועית על ידי המומחים של חברת קדמת המיזוג בע"מ, עם שירות שכולל תכנון והקמת מערכות מיזוג אוויר חכמות ומתקדמות, וייעוץ לגבי התכונות החדשות שמגיעות עם מזגן מיצובישי vrf, בהתאמה לדרישות מיזוג האוויר לחללים ביתיים או עסקיים.

   מאפייני מזגן מיצובישי vrf

   הפתרונות שמגיעים עם מזגן מיצובישי vrf מאפשרים חימום וקירור בו-זמנית, מכיוון שהמערכת מורכבת מיחידות מיזוג אוויר נפרדות שלכל אחת יש בקרות אנרגיה משלה. חום מאזורים חמים מדי מופץ מחדש לאזורים קרירים מדי, כאשר כל יחידה פנימית מחוברת ליחידה חיצונית, המונחת לרוב על הגג. מזגן מיצובישי vrf, בדגמים החדשים, כולל מחליף חום ייחודי בעל ארבע צדדים, שמאפשר מספר יתרונות.

   החברה הגדילה את כמות כושר הקירור שניתן לספק למ"ר מפעל ב-28% הודות למחליף החום המתקדם, מה שאומר שהמזגן החדש ניתן להתקנה גם בחללים קטנים, בהשוואה למקומות הנרחבים שהיו דרושים להתקנת מזגנים עם רכיבים חיצוניים, ויש גם גמישות רבה יותר במיקום ההתקנה.

   חשוב לדעת

   יתרונות נוספים של מזגן מיצובישי vrf כוללים רמות צליל נמוכות יותר בזכות עיצוב מדחס ומאוורר משופרים, בעוד שדגם ה-34kW מציע קרוב ל-20% שיפור ביעילות האנרגטית.

   המתקינים, בעלי הבתים ומנהלי המבנים הציבוריים מתמודדים היום עם אתגרים קשים שהציבו מתכננים ומעצבים של מערכות מיזוג אוויר ישנות, והדגם החדש של מזגן מיצובישי vrf מספק את הפתרונות היעילים ביותר באנרגיה תוך מתן תוצאות מיזוג אוויר של הסביבה הנוחה ביותר.

   זה הזמן להזמין את המזגן החדש שלכם

   אם אתם מתעניינים להתקין בביתכם או במרחב העסקי שלכם את הפתרונות המתקדמים שמגיעים עם מזגן מיצובישי vrf, צרו קשר עם המומחים של חברת קדמת המיזוג בע"מ, כדי לקבל ייעוץ ממומחים עם ניסיון של 15 שנים בתחום, לגבי האפשרויות הזמינות להתקנת המזגן החדש שיספק לכם תוצאות של סביבה ממוזגת בטכנולוגיה משופרת ועדכנית.

   שלחו הודעה
   שלחו ווצאפ
   היי,
   או נוכל לעזור?