Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

באנו להנעים לכם את האווירה!

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  מה זה מזגן VRF

  חברת קדמת המיזוג בע"מ, מומחית בתחום הנדסת מיזוג אוויר, מציגה את החידוש של זרימת קירור משתנה (VRF). למרות שהטכנולוגיה הזו קיימת כבר עשרות שנים, היא משיגה שיאים חדשים של פופולריות ברחבי הארץ, אבל עדיין, אנשים רבים אינם יודעים מה זה מזגן vrf.

  מערכת VRF משתמשת ביחידות מעבה חיצוניות עם מפעילי אוויר קומפקטיים שמציעים שליטה עצמאית, מספקים חימום וקירור בו זמנית לאזורים שונים, ופעולה שקטה. בנוסף, השילוב של בקרת אזור ומדחס בעל מהירות משתנה מביא ליעילות אנרגטית יוצאת דופן.

  מה זה מזגן vrf? ולמי הוא מתאים?

  אם אתם תוהים מה זה מזגן vrf, כדאי להתחיל עם פרשנות ייצוג ראשי התיבות: VRF מייצג "Variable Refrigerant Flow". מזגן vrf מתוכנן לספק בדיוק את כמות החימום/קירור הנדרשת בחדרים השונים של הבית. הנדסה מתוחכמת זו אפילו לוכדת חום מתהליך הקירור ומפנה אותו לאזורים הזקוקים לחימום.

  ניתן להפעיל מיזוג אוויר בחדר אחד ולחמם אחר, ומערכת ה-VRF תשלח את הכמות המדויקת של נוזל הקירור הדרושה להשגת נוחות אידיאלית. מערכות מיזוג אוויר רגילות אינן משתמשות בטכנולוגיה מתקדמת זו, ועדיין עובדות בסדר גמור, אבל זו הנקודה שמחשוב להפנים: מגיע לכם יותר מ"בסדר גמור" בכל הנוגע לנוחות שלכם!

  האם כדאי להשקיע בטכנולוגיית VRF? השאלה הנכונה היא למה להמשיך להתווכח על הטמפרטורות

  בואו נחשוב רגע על התרחיש לפיו אתם מעוניינים לישון בחדר השינה שלכם, עם מזגן שפועל בעדינות על קירור, בעוד שלילדים שמשחקים בסלון קר מדי.

  מזגן vrf פותר אחת ולתמיד את הוויכוחים על שינוי הטמפרטורות במזגן, ופשוט מקרר או מחמם חדרים שונים, במקביל ובפעולה אחת, לפי הצורך.

  אתם יכולים לסמוך על הצוות שלנו לתיקונים, תחזוקה והתקנות מערכות VRF!

  חברת קדמת המיזוג בע"מ קיימת כבר 15 שנים, במהלכן עקבנו אחר התפתחות טכנולוגיית ה-VRF והיום אנחנו מציעים ללקוחותינו את הטוב שבמיטב. אנשי המקצוע המוסמכים של החברה מיומנים בתכנון/התקנה חדשים, שדרוגים ותחזוקה ותיקונים חיוניים של מזגן vrf בכל דגם.

  אנו מציבים דגש משמעותי על שביעות רצון הלקוחות ובנינו את המוניטין שלנו על הפניות של לקוחות מרוצים ונאמנים. קדמת המיזוג בע"מ מציעה שירותי ייעוץ והתקנות בשירות מיומן ומהיר ברחבי הארץ.

  מה זה vrf

  מה זה vrf?

  המומחים בחברת קדמת המיזוג בע"מ, שמתמחה בהנדסת מיזוג אוויר והתקנת מערכות מיזוג חכמות ומתקדמות, מסבירים ללקוחותיהם העסקיים והפרטיים מה זה vrf, ואת האופן בו מערכת מיזוג אוויר מתקדמת זו עובדת.

  VRF הוא מונח שמייצג זרימת קירור משתנה, וידוע ביעילות האנרגיה המעולה שלו וביכולתו להציע החזר מהיר על ההשקעה ביישומים רבים. כשבעלי בתים ועסקים מבינים מה זה vrf, הם מזמינים את התקנת המערכת במרחבים העסקיים או הפרטיים שלהם ונהנים מפתרונות חדשים של מערכות מיזוג אוויר עם יעילות תפקוד שמשדרגת כל פרויקט בנייה או שיפוצים.

  מה זה vrf? הנה ההסבר במילים פשוטות

  מורכבות היא שם המשחק כשמסבירים מה זה vrf ומתארים את האופי הטכני של אופן הפעולה של טכנולוגיית זרימת קירור משתנה. ההסבר הפשוט ביותר של VRF הוא לתאר אותה כמערכת מיזוג אוויר נטולת ללא צינורות בקנה מידה גדול שיכולה לפעול בקיבולת גבוהה. העיצוב הספציפי של מערכת VRF משתנה בהתאם ליישום. באופן כללי, טכנולוגיית VRF מספקת את היכולת להפעיל מיזוג אוויר במספר יחידות פנימיות או אזורים, עם קירור וחימום בחללים השונים, באותה מערכת. מערכות VRF יכולות להיות מערכת משאבת חום או מערכת התאוששות חום, המספקת חימום וקירור בו זמנית.

  מערכת מיזוג אוויר VRF מחממת ומקררת אזורים או חדרים שונים בבניין בו זמנית. אם נבחרה מערכת VRF המתאימה, לדיירי הבניין יש את היכולת להתאים אישית את הגדרות הטמפרטורה להעדפותיהם האישיות.

  תמיכה, ליווי, ייעוץ והתקנת מערכות VRF מתבצעת רק על ידי המומחים בתחום

  המומחים של חברת קדמת המיזוג בע"מ, חברת הנדסת מיזוג אוויר עם ותק של 15 שנים בתחום, הם המקור העיקרי שלכם לתמיכה ב-VRF. המהנדסים ומומחי מוצר VRF המיומנים ביותר שלנו, יעבדו לצידכם בשטח כדי להתאים אישית את פתרונות ה-VRF הטובים ביותר עבורכם. אצלנו תקבלו שירות מלא שכולל הדרכה בסיסית שמסבירה מה זה vrf, הסמכות של המומחים בתחום, והתקנת הדגמים המובילים לצרכי מיזוג האוויר שלכם. אז צרו איתנו קשר לסיוע בפרויקט התקנת מערכת מיזוג האוויר הבאה שלכם.

  באנו להנעים לכם את האווירה!

  מעוניינים בתכנון מערכת מיזוג מתקדמת?   שלחו הודעה
   שלחו ווצאפ
   היי,
   או נוכל לעזור?