באנו להנעים לכם את האווירה!

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  מהן מערכות vrf?

  אין זה מפתיע לגלות שאנשים מציבים חשיבות מהותית להתקנת מערכות vrf שיחליפו את מערכת מיזוג האוויר הסטנדרטית שלהם. המומחים בחברת קדמת המיזוג בע"מ ייעצו לכם על בחירת המערכת המתאימה לצרכים העסקיים או הביתיים שלכם.

   

  מערכות vrf

  מערכות vrf, או "Variable Refrigerant Volume", הן מערכות מיזוג אוויר שנוצרו ופותחו בשנות ה-80. מערכות אלו מאפשרות הרחבה מודולרית של יחידות מיזוג אוויר לכל חלל. הקלט של המערכות מושפע במידה רבה מהטמפרטורה החיצונית ומוכתב על ידי הטמפרטורה הרצויה של המשתמש.

  לאחר מכן, המערכת מקבלת את הנתונים וממשיכה לעבוד על אספקת הטמפרטורה הקרובה והנוחה ביותר למשתמש ולחלל – כל זאת תוך שליטה על צריכת החשמל.

   

  חיסכון בחשמל

  מערכות vrf יעילות ביותר וחוסכות בחשמל לאורך כל שנות השימוש בהן. החיסכון מבוסס בעיקר על התכונות האוטומטיות ואפשרויות הבקרה הממוקמות בתוך המערכת, השומרות על צריכת החשמל. מערכת זו אידיאלית מאוד להתקנה באזורים שמאופיינים בשינויי טמפרטורה קבועים ותנאי מזג אוויר מתחלפים.

  הטכנולוגיה של מערכות vrf מאפשרת גם שליטה והתאטמה של הטמפרטורות באופן עצמאי, מה שמקל על המשתמשים בתוך החלל.

   

  קביעת טמפרטורות בהתאם לצרכי הקירור או החימום של כל חדר

  הטמפרטורה של כל חדר תיקבע אוטומטית על ידי מערכות vrf, והתוצאה היא שכל המזגנים המחוברים למערכת יספקו בקלות טמפרטורות אידיאליות לסביבה נוחה וקרירה יותר.

  כך, לדוגמא, אם הטמפרטורה בסלון גבוהה מדי, אבל הטמפרטורה בחדר הילדים נמוכה מדי, מערכת אחת שולטת על הטמפרטורות המתאימות בכל חדר, ומווסתת את עוצמת הקירור או החימום בהתאם.

   

  בשורה התחתונה, מערכת מיזוג אוויר בוחרים רק בחברה מובילה

  לחברת קדמת המיזוג בע"מ יש ותק של 15 שנים בתחום הנדסת מיזוג אוויר, והמומחים שלנו מתמחים בתכנון והקמה של מערכות מיזוג אוויר מתקדמות וחכמות בהתאמה אישית במאות בתים בישראל.

  אנו מספקים את החבילה המלאה של שירותי התקנה, תחזוקה ותיקון של מערכות מיזוג אוויר, מסוגי מזגנים סטנדרטיים ועד למערכות מסחריות בקנה מידה גדול. אז צרו קשר עוד היום לקבלת ייעוץ על מערכות vrf בדגם שיתאים לצרכים שלכם!

  באנו להנעים לכם את האווירה!

  מעוניינים בתכנון מערכת מיזוג מתקדמת?