באנו להנעים לכם את האווירה!

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  מהי מערכת vrf ביתית?

  מערכת vrf ביתית פועלת בטכנולוגיית זרימת קירור משתנה (VRF) ומציעה חיסכון משמעותי באנרגיה ונוחות מעולה על ידי הסתמכות על עיצוב מדחס מתקדם המונע על ידי אינוורטר ועל היכולת לספק חימום וקירור בו זמנית כדי לענות טוב יותר על צרכי המשתמשים.

  חברת קדמת המיזוג בע"מ מתמחה בתחום הנדסת מיזוג אוויר, ותכנון והקמה של מערכות מיזוג אוויר חכמות ומתקדמות בהתאמה אישית. היועצים שלנו יתאימו לכם מערכת vrf ביתית שתואמת היטב את צרכי הקירור והחימום בביתכם, לנוחות משודרגת במשך כל השנה.

  טכנולוגיית מערכת vrf ביתית

  טכנולוגיית מערכת vrf ביתית הוצגה בתחילת שנות ה-80 ביפן. מאז, שוק ה-VRF הרחיב את הנוכחות הגלובלית שלו והיום היא נחשבת לטכנולוגיה צומחת במהירות ומתקדמת המציעה הזדמנויות ניכרות בתעשיית מיזוג האוויר.

  מערכות VRF הן מערכות משופרות בהרחבה ישירה (DX) ללא צינורות משאבות חום רב מפוצלות. יחד עם זאת, בעוד שמערכות מרובות מפוצלות מסורתיות נכבות או מופעלות בתגובה לבקר ראשי, מערכת vrf ביתית VRF מווסתת ללא הרף את זרימת הקירור לכל יחידת סליל מאוורר פנימי (FCU) כדי לעמוד בדרישות מיזוג האזור הפרטני.

  דרישות אוורור ותעלות נלוות

  ברוב המקרים, מערכת vrf ביתית מספקת קירור וחימום חלל על ידי מחזור אוויר בתוך אזור; מערכות מיזוג אוויר רגילות מספקות את זרימת האוורור ואת זרימת האוויר הנדרשת כדי לספק אוויר ממוזג כהלכה בכל הבניין.

  מערכות מיזוג אוויר רגילות מספקות הן את זרימת האוורור והן את זרימת האוויר הנדרשת כדי לספק אוויר ממוזג כהלכה בכל הבניין, וזרימת אוויר אוורור מהווה בדרך כלל פחות מ-20% מכלל זרימת האוויר הזו.

  הפתרון המושלם

  בתגובה לדרישות בעלי בתים לפתרון מעולה של מערכת מיזוג אוויר, חברת קדמת המיזוג בע"מ מתקינה מערכת vrf ביתית, מתקדמת וחכמה, עם ותק של 15 שנים בתחום, והתאמה אישית לצרכי מיזוג האוויר בביתכם.

  בהשוואה למערכות מיזוג אוויר רגילות, זהו הפתרון המושלם שיחסל סופית את הוויכוחים על קור וחום והתאמה של טמפרטורת המזגן בחדרים השונים בבית. אם אתם מחפשים מערכת מיזוג אוויר מעולה, אתם כנראה מחפשים מערכת vrf ביתית.

  באנו להנעים לכם את האווירה!

  מעוניינים בתכנון מערכת מיזוג מתקדמת?