Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

באנו להנעים לכם את האווירה!

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  התקנת מזגן VRF

  התקנה של מזגן vrf

  מערכות חימום, אוורור ומיזוג אוויר בזרימת קירור משתנה הן מערכות משאבות חום עם הרחבה ישירה, ויש להן הרבה מאותם רכיבי מערכת של מערכות מיזוג אוויר רגילות. קיימים שני מונחים שונים המשמשים להתייחסות לסוג זה של טכנולוגיה: נפח קירור משתנה, ו-VRF. התקנת מזגן vrf על ידי המהנדסים של חברת קדמת המיזוג בע"מ מובילה להנאה מיתרונות יעילות אנרגטית של מערכת מתקדמת ופופולרית.

  המומחים שלנו מספקים שירותי התקנה, ייעוץ וליווי לבחירת מערכת מיזוג אוויר חכמה ומתקדמת, בהתאמה אישית לצרכים עסקיים או ביתיים.

  התאוששות חום לעומת משאבת חום

  שני פורמטים שולטים במערכות VRF – התאוששות חום ומשאבת חום. יכולת שחזור חום מופעלת על מערכות של שני צינורות, עם אפשרות לחמם אזורים מסוימים תוך קירור אחרים. החום המופק מאזורים הזקוקים לקירור מופעל לאחר מכן לאזורים הזקוקים לחימום. בחלק מהמקרים, מזגן VRF מורכב משלושה צינורות כדי לבצע את אותה פונקציה.

  מערכות VRF לשחזור חום מאפשרות יעילות ביצועים נוספים באמצעות האפשרות ללכוד חום מאזור הדורש קירור ושימוש חוזר בו באזור שדורש חימום. טכנולוגיה זו מאפשרת לחבר מספר אזורים מגוונים לקבוצה אחת של מדחסים מרכזיים, מה שעשוי להוביל לכמות קטנה יותר של נפח נומינלי מותקן בהשוואה לשימוש במספר מערכות עצמאיות.

  מזגן VRF מתאים היטב ליישומי שיפוץ בבניינים ישנים, מכיוון שניתן להוסיף אותו או להחליף ציוד קיים בשטח מוגבל, שבו יש כיום צינורות מוגבלים או שאפשר להתקין את המערכת גם ללא צנרת.

  האם זה משנה מי מתקין מערכת מיזוג אוויר vrf?

  אז מדוע זה כל כך משנה מי מתקין לי מערכת מיזוג אוויר vrf? אם כן אתם צריכים לדעת כי התקנת מערכת VRF היא לא משחק ילדים ולא רבים יודעים כיצד לעשות זאת ברמה גבוהה. עליכם להבין שיש משמעות אדירה לשאלה מי מתקין את המערכת וככל שהמתקין יהיה ברמה יותר גבוהה כך ההתקנה תהיה יותר טובה והמערכת תעבוד שנים רבות יותר. אתם צריכים לעשות כל מאמץ בכדי למצוא את המתקין הטוב ביותר בשוק וזאת בכדי להבטיח כי מערכת המיזוג שלכם תעבוד כמו שצריך. עליכם להבין כי יש הבדל בין התקנת מזגן אחד לבין התקנה של מזגן VRF וזה משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת.

  זה הזמן לקבל החלטות חכמות בנוגע להתקנת מזגן VRF

  בהשקעה ראשונית, התקנת מזגן VRF בפרויקט הבנייה או השיפוץ הבא שלכם יוביל להפחתת עלויות חשבונות החשמל, שיפור הנוחות בבית או בבית העסק, והפחתת רעשי היחידה המכאנית. צרו קשר עוד היום עם המומחים של חברת קדמת המיזוג בע"מ, כדי לקבל ייעוץ לפרויקט בנייה מוצלח.

  המהנדסים שלנו יסייעו לכם להעריך את האפשרויות הזמינות הניצבות בפניכם להתקנת מזגן VRF בפרויקט הבא שלכם, עם ליווי של חברה שיש לה ותק של 15 שנים בתחום.

  השפעת בידוד הצנרת

  לשינוי במערכות הובלה תרמית יש את ההשפעה של הפיכת פרויקט התקנת מזגן vrf לעבודת בידוד צנרת גדולה עם כמות קטנה של תעלות, במקום פרויקט בידוד תעלות בינוני עד גדול עם כמות קטנה של צנרת הקשורה לציוד שיש להתקנת מזגן בודד.

  מדובר בטכנולוגיית מיזוג אוויר מתקדמת, מרגשת וכזו שמציעה את כל פתרונות החימום והקירור שתמיד חיפשתם

  התקנת מזגן vrf נפוצה במיוחד בפרויקטים של בנייה חדשה או בנייה ירוקה. חומרים פולטי VOC נמוכים התורמים לשיטות בנייה או פרוטוקולים תקינים מבחינה אקולוגית, מבוקשים מאוד למערכות אלו.

  המומחים של חברת קדמת המיזוג בע"מ משתמשים בשיטות התקנת מערכות מיזוג אוויר בהתאמה לתפקוד בכל סביבת שירות, כפתרונות יעילים לצרכים של לקוחות עסקיים או פרטיים.

  עם ותק של 15 שנים בתחום, השירות שלנו כולל ליווי וייעוץ בבחירת מערכת מיזוג האוויר המתאימה, לצד התקנת מזגן vrf שיחסל אחת ולתמיד את הוויכוחים על הפעלת המזגן בחדרים שונים בטמפרטורות שונות.

  מהם עקרונות התקנת מזגן vrf?

  מערכות מיזוג אוויר מבוססות על דינמיקת הנוזלים לפיה כשנוזל נוזל קירור מתרחב, הוא נעשה קריר יותר; וכאשר הוא נדחס, הוא נעשה חם יותר, וסקירה מהירה של עקרונות מיזוג האוויר שימושית בתיאור מערכות מפוצלות ללא תעלות מרובות סוגים שעליהן מבוססים עקרונות התקנת מזגן vrf.

  העיקרון הבסיסי ביותר הוא שמערכת מיזוג אוויר מסירה חום מהחלל המיועד לקירור על ידי דחיפת נוזל קירור דרך פעולת מחזורית שמעבירה אוויר חם לאזורים קרים, ואוויר קר לאזורים חמים, בהתאם לצורך.

  מדוע כל כך כדאי לשכור את קדמת המיזוג בע"מ בשביל התקנת מערכת VRF?

  אם אתם מחפשים אחר חברת התקנת מערכות VRF הטובה בארץ אתם יכולים להפסיק לחפש ולפנות אל קדמת המיזוג בע"מ , יועץ מיזוג אוויר . לדעת רבים קדמת המיזוג נחשבת לשם דבר בעולם ההתקנות והיא תבצע לכם את ההתקנה בצורה הטובה ביותר שיש. החברה שמה דגש על נושא הבטיחות. על נושא השירות ועל נושא ההוגנות וכך היא נותנת את השירות הטוב ביותר בארץ בתחום המיזוג. עליכם להבין כי החברה מאמינה כי רק עבודה קשה נושאת פרי ולכן היא תעשה הכול בכדי לתקין לכם מערכת VRF או כל מזגן אחר בצורה הטובה ביותר שיש. רוצים את הטובים ביותר? פנו אל קדמת המיזוג בע"מ ולא תתחרטו.

  באנו להנעים לכם את האווירה!

  מעוניינים בתכנון מערכת מיזוג מתקדמת?



   שלחו הודעה
   שלחו ווצאפ
   היי,
   או נוכל לעזור?