באנו להנעים לכם את האווירה!

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  מזגן vrf מומלץ

  זרימת קירור משתנה או מזגן vrf מומלץ בזכות השבחים הרבים שטכנולוגיה מתקדמת זו זכתה להם ברחבי העולם כפתרון מיזוג אוויר יעיל ורב-תכליתי ביותר. בדומה למערכת רב מפוצלת, מערכות VRF מורכבות מיחידה חיצונית אחת המחוברת למספר יחידות פנימיות ו/או אזורים.

  יחד עם זאת, מזגן vrf מומלץ על ידי מומחי הנדסת מיזוג אוויר של חברת קדמת המיזוג בע"מ, במיוחד בזכות היעילות האנרגטית והנוחות הרבה יותר בהשוואה למערכות מיזוג אוויר מרובות פיצולים, מכיוון שהמערכת החדשה מתאימה באופן קבוע את כמות נוזל הקירור שזורמת לכל יחידה פנימית, ומעניקה שליטה רבה יותר על הטמפרטורה הפנימית. מה גם שבעזרת VRF אפשר לקרר ולחמם כל חדר בנפרד ואפילו את כל רצפת הבניין.

   

  מהם הסוגים השונים של מזגן vrf מומלץ?

  ובכן, ישנם 3 סוגים זמינים של מזגן vrf מומלץ: משאבת חום, שחזור חום וקירור בלבד. למרות ששלושת הסוגים דומים במגוון שלהם, המזגן החדש מבוסס על מערכת דו-צינורית המאפשרת חימום או קירור בכל היחידות הפנימיות אך לא בו-זמנית.

  כלומר, כשמצב קירור נבחר, כל היחידות הפנימיות המחוברות למערכת זו מספקות קירור. מצד שני, מזגן vrf מומלץ מורכב משלושה צינורות שמספקים חימום לחלל אחד וקירור לאחר בו זמנית. צינורות אלו מורכבים מצינור גז שאיבה, צינור גז פריקה וצינור נוזל.

  הצינור השלישי הנוסף מאפשר למערכת לשאת את פסולת האנרגיה התרמית של יחידה פנימית (המופקת מהמצב הראשי, בין אם קירור או חימום) אל שאר המערכת.

   

  כיצד עובדת מערכת VRF שמבוססת על שחזור חום?

  מזגן vrf מומלץ שעובד על שחזור חום, מספק קירור וחימום בו זמנית על ידי העברת חום פליטה (או פסולת חום) מאזור שמקורר לאזור הדורש חימום. אם חלל משרדי עובר קירור, האנרגיה העודפת הנשלפת מועברת לחדר הדורש חימום.

   

  בשורה התחתונה, לא בוחרים מזגן VRF לפני שמתייעצים עם המומחים

  אם אתם מעוניינים בהתקנת מזגן vrf מומלץ על ידי המומחים בתחום, צרו קשר עם צוות שירות הלקוחות של חברת קדמת המיזוג בע"מ, לקבלת מידע נוסף, ייעוץ והמלצות על התקנת מערכת מיזוג האוויר שהכי תתאים לחלל העסקי או הביתי שלכם.

  באנו להנעים לכם את האווירה!

  מעוניינים בתכנון מערכת מיזוג מתקדמת?